GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 14688075
nr 1468 8075
Ytterfoder
Bonn, diameter: 25. Längd: 34, höjd: 19 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:32:22
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)